×

Şirketimizin adres ve iletişim bilgilerinde değişiklik olmuştur. Yeni adres ve iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Gönderimlerinizde ve iletişiminizde bu bilgilerin kullanılmasını rica ederiz.

There has been a change in our company's address and phone contact information. Our new address and contact information are as follows.

FOKUS BİLGİSAYAR SİS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
DUMLUPINAR MAH.
NUHOĞLU YENİTEPE PROJESİ 2.ETAP
ÖZEN SOKAK NO:48 A BLOK D:40
FİKİRTEPE-KADIKÖY- İSTANBUL

Tel: +90 216 759 03 80 (pbx)
Faks: +90 216 759 03 86
e-posta: fokus@fokus.com.tr
Web: www.fokus.com.tr

Printronix Auto Id Barkod / Etiket / Rfid Yazıcılar

Printronix Auto Id Logo

Termal Barkod Yazıcılar

T 4000 Serisi T 6000 Serisi T 8000 Serisi

RFID / Smart Label Yazıcılar

T 4000 Serisi T 6000 Serisi

Masaüstü Barkod Yazıcılar

T 800
Printronix Auto ID t800 RFID Mobil Barkod Etiket Yazıcı TSC Printronix Auto ID T4000 RFID Barkod Etiket Yazıcı TSC Printronix Auto ID T6000 RFID Barkod Etiket Yazıcı TSC Printronix Auto ID Barkod Etiket Yazıcı

TSC Printronix Auto ID, yenilikçi termal baskı çözümlerinin önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir. TSC Auto ID, dayanıklı mobil yazıcılar da dahil olmak üzere yüksek performanslı endüstriyel çözümlere bütçe dostu masaüstü yazıcılar sunar. Printronix Auto ID, RFID kodlama ve entegre barkod doğrulama dahil olmak üzere çeşitli üst düzey özelliklerle birinci sınıf, kurumsal düzeyde uygulamalar sunar.

Kurumsal Yazıcılar: Sağlam işgücü olarak kabul edilen, orta ve kurumsal düzeydeki endüstriyel barkod etiket yazıcılarımızın tamamı, en zorlu ortamlar için tasarlanmıştır. Çok çeşitli boyutlarda mevcut olan kurumsal yazıcılarımız, çeşitli yazıcı dili öykünmeleri ve güvenli ve güvenilir kablosuz bağlantı seçenekleri aracılığıyla yüksek performans, esneklik ve güvenilirlik sunar. Bu yazıcıların tümü, SOTI Connect uzaktan yazıcı yönetimi ile donatılmıştır.

RFID Yazıcılar RFID yazıcılarımız, kurumsal düzeyde masaüstü yazıcılardan yüksek hacimli endüstriyel yazıcılara kadar çok çeşitli uygulamalar için çözümler sunar. 4 inç ve 6 inç baskı genişlikleri, standart RFID etiketleri ve metal etiketler üzerine baskı yeteneği ve küçük etiketler için 600 dpi'ye kadar baskı gibi yüksek performans özellikleri sunuyoruz. Printronix Otomatik Kimlik RFID yazıcıları, yüksek hızlı kodlama, yüksek bellek kodlama ve RFID yükseltme kitlerini içerecek şekilde geliştirilmiştir. Yazıcılarımızın kullanımı ve kalibrasyonu kolaydır ve PrintNet Enterprise uzaktan yazıcı yönetim yazılımı ile uyumluluk sunar.


Sayfa Başı

Printronix Auto Id, Fokus Bilgisayar, firma, focus bilgisayar firması, Türkiye, Turkey, Türkiye satıcısı, Türkiye satışı, Satış, Türkiye, Yetkili servis, teknik servisi, yazıcı tamiri, Distribütörü, Distribütör, Satıcısı, Printronix marka t2n, t4m, t5204r, t5206r, t5208r, t5304r, t5306r, t5308r, t4000, t6000, t8000 serisi model barkod, özelliği, özellikleri, 6 ips, 8 ips, 12 ips hızlarında ve 203, 300 dpi çözünürlükte barkod yazıcılar, barkot, barcode, 1D - 2D barkod, iki boyutlu barkot basımı, termal yazıcılar ve fiyatlar, sürücü, sürücüsü, driver, manual, kitabı, kitapçığı, kılavuzu, direct thermal printers price, direk, transfer, ribbon, şerit, kartuş, cardridge, vinil, etiket, label, wax, tag fiyatı, network, ağ yazıcıları, yedek parça ve parçaları.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız . Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.