Microplex Sürekli Form ve Cut-Sheet Lazer Yazıcılar

Microplex Logo

Sürekli Form Lazer Yazıcılar

Solid F40 Solid 60e-2 Solid 85e Solid F140 Solid 58 Micr

Cutsheet Lazer Yazıcılar

Solid 50A3-3 Solid 52A4 Solid 90A3-2 Solid 105A3-2 Solid 120A3-2

Renkli Termal Barkod Yazıcılar

Logijet TC8
Microplex F40 Sürekli Form Lazer Yazıcı Microplex Cut Sheet Lazer Yazıcı Microplex Renkli Termal Barkod Yazıcı Microplex Solid 58E Micr Yazıcı

Microplex Sürekli Form Yazıcılar (continuous form laser printer) orta ve yüksek baskı hacimleri için hızlı ve sürekli bir lazer yazıcı olarak geniş bir dağıtım alanı yelpazesini kapsar. Güçlü MPC Denetleyicisi, bağlantı çok yönlülüğünü, işlevsel çeşitliliği, kolay sistem entegrasyonunu ve yüksek baskı performansını garanti eder. Standart PCL5e emülasyonu SAP® ile uyumludur. Xenon flaş lambalarıyla soğuk kaynaştırma ayrıca plastik veya PVC gibi ısıya duyarlı malzemelerin kullanılmasını sağlar ve yapıştırmada kalın malzemelerde bile sorunsuzdur. Toplu etiket baskısı, bilet basımı, işletme ve lojistik belgelerinin basımı v.b. yüksek baskı ihtiyacı olan işletmelerde, kamu kuruluşlarında, bankalarda, otomotiv ve lojistik gibi sektörlerde güvenle kullanılabilir.

En yüksek baskı performansı gerçekten önemli olduğunda, MIKROPLEX SOLID Yazıcılar mükemmel bir seçimdir: Dakikada 120 A4 sayfasına kadar ışık hızında baskı hızı ve son derece uzun bakım aralıkları, yoğun baskı gerektiren iş ve lojistik uygulamalarında bu yazıcıların dağıtımına öncülük eder. Yüz yukarı çıkışın yanı sıra SPS kontrolü ve Durum Çıkışı seçenekleri, üretim hatlarına entegrasyon için optimum ön koşulları sağlar. MILROPLEX SOLID Yazıcılar en yüksek düzeyde güvenilirliği çok yönlü kağıt işleme yetenekleriyle birleştirir.


Sayfa Başı

Microplex Türkiye destek, support, Fokus Bilgisayar, firma, focus bilgisayar firması, distributor, distributor, Turkey, Türkiye satıcısı, Türkiye satışı, satış, Yetlkili servis, teknik servisi, yazıcı tamiri, Türkiye Distribütörü, Distribütör, Marka, Solid 50A3-3, Solid 50A3-3, Solid 90A3-2, Solid 105A3-2, Solid 120A3-2 cutsheet çok hızlı lazer yazıcılar, f26c, f36c, solid f33E-2, solid F40, solid F140, solid f58e, solid f60e-2, solid 85e, solid 166e, solid 58e micr tonerli, model Renkli, Bankalar ve kurumlar için Sürekli Form Lazer Yazıcılar ve fiyatları, Endüstiriyel, LOGIJET TC8 İki Renkli Thermal Barcode, çift renkli barkod yazıcı, renkli etiket baskısı, barkot yazici, color thermal printer, özelliği, özellikleri, Continuous Form Laser Printers price, Fanfold Printers price, şerit, ribbon, kartuş, cardridge, toner, drum, fuser, developer fiyatı, network, ağ yazıcıları, sürücü, sürücüsü, driver, manual, kitabı, kitapçığı, kılavuzu, yedek parça ve parçaları.

×

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız . Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.