PSI Sürekli Form Lazer Yazıcılar

PSI Logo

Sürekli Form Lazer Yazıcılar

PP 3034 PP 3034 Micr PP 4050XP PP 4060 PP 4060 Micr
PSI PP4050XP Sürekli Form Lazer Yazıcı PSI PP3034 Micr Sürekli Form Lazer Yazıcı

Profesyonel baskı uygulamaları için esnek, etkili ve az maliyetli çözümler

PSi Laser GmbH, dünya çapında fanfold lazer yazıcıların önde gelen üreticilerinden biridir. PSi Printer Systems International, yönetim satın almasıyla Philips Kommunikations Industrie AG'nin yazıcı işini 1992'de devraldıktan sonra (Sürekli form lazer ve PSi'nin üst düzey matris yazıcıları) piyasaya başarıyla yerleşti. İlgili hedef pazarların spesifik taleplerini daha etkin bir şekilde karşılamak için (lazer yazıcı işi) 2003 yılında kurulan yeni PSi Laser GmbH tarafından dış kaynak alınarak devralındı ve PSi Printer Systems international GmbH, matris yazıcı işine yoğunlaştı.

Yenilikçi ürün çözümleri, PSi Laser'i dalında trend belirleyicisi olmasını sağladı. Dakikada 24 sayfadan 63 sayfaya kadar (ppm) baskı geçişi ve nispeten düşük sahiplik maliyetleri ile ürünler, satır yazıcılar ve merkezi yüksek hızlı yazıcılar arasındaki boşluğu kapatıyor. Fanfold lazer yazıcılarda dakikada 50 sayfaya kadar çıkan segmentte PSi Laser,% 60 pazar payına sahip ve pazar lideri konumundadır. Özel özellikler, ör. düz kağıt yolları, çoklu kağıt besleyiciler, entegre kesici ve 18 inç (2 x A4 / PP 4060) kağıt genişliklerini işleme kabiliyeti, çok çeşitli uygulamalar ve şubeler için PSi lazer yazıcılara uygundur. Bunlara örnek, bankacılık, lojistik, endüstri veya matbaalar ve posta siparişi şirketleri olacaktır. PSi Laser'in merkezi genel olarak Almanya'nın Freudenberg kentinde bulunmaktadır. Burada, yazıcılar hem kendi adımıza hem de OEM müşterileri için üretilmektedir. Ürünler sadece VAR'lar ve distribütör ortaklar tarafından dağıtılır. Melbourne (ABD) ve Pekin (Çin )'deki bağlı şirketler, ilgili bölgelerdeki uluslararası satış faaliyetlerini desteklemektedir.


Sayfa Başı

PSI Türkiye destek, support, Fokus Bilgisayar, firma, focus bilgisayar firması, distributor, distributor, Turkey, Türkiye satıcısı, Türkiye satışı, satış, Yetlkili servis, teknik servisi, yazıcı tamiri, Türkiye Distribütörü, Distribütör, PP 3034, PP 3034MICR, PP 4050XP, PP 4060, PP 4060MICR Model Marka, Bankalar ve kurumlar için Sürekli Form Lazer Yazıcılar ve fiyatları, sürücü, sürücüsü, driver, manual, kitabı, kitapçığı, kılavuzu, özelliği, özellikleri, micr özellikli, Continuous Form Laser Printers price, Fanfold Printers price, şerit, ribbon, kartuş, cardridge, toner, drum, fuser, developer fiyatı, network, ağ yazıcıları, yedek parça ve parçaları.

×

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız . Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.