Barkod Denetleyici Yazıcılar / ODV-2D

Odv2d Banner

Doğruluğu derecelendirilen ve doğrulanan etiketler yazdırarak pahalı uyumluluk ücretlerinden kaçının

Okunamayan barkodlar için çözüm, tam entegre bir çevrimiçi barkod doğrulayıcıdır

ODV_2D, T8000 veya T6000e yazıcılara kurulur. Barkodları ISO 15415,15416 ve 15426 standartlarına göre derecelendiren ve her işlemin detaylı raporunu saklayan ilk sistemdir. Özel teknolojimiz her bir barkodu okur, reddedilen bir barkodu tanımlar ve operatör müdahalesi olmadan yeniden yeni bir etiket yazdırır. ODV-2D, uygun olmayan etiketler için maliyetli ters ibrazları ve cezaları ortadan kaldırarak kendini amorti eder. Gelişmiş özellikler, mevcut uygulamalara kolay ve hızlı bir şekilde entegre edilmesini sağlar.

Mevzuata uygunluk standartlarında ve cezalarda yaşanan küresel artışla birlikte, ürünlerinizin doğru barkodlarla doğru şekilde etiketlenmesini sağlamak her zamankinden daha önemli hale geldi. ODV-2D, 2D barkodlar dahil olmak üzere etiket başına 50'ye kadar barkodu denetleme ve doğrulama özelliğiyle bu gereksinimleri karşılar.

PDF icon PDF icon
PDF icon PDF icon

Reddedilen Gönderilerden ve Uygunsuzluk Ücretlerinden Bıktınız mı?

ODV-2D, ISO standartlarına göre her etiketteki her barkodu okur ve derecelendirir. ODV-2D bir barkodu reddettiğinde, etiketin üzerine basar ve operatör müdahalesi olmadan yeniden yazdırır. Günün sonunda, yazdırılan ve derecelendirilen her etiketle ilgili verilerle doğrudan yazıcıdan bir rapor oluşturabilirsiniz. Bu verileri arşivleyin ve bir daha asla uyumluluk ücreti ödemeyeceksiniz!

Denetleme ile Doğrulamayı Birleştirme

ODV-2D, barkodları yazdırıldıkça denetleyebilir ve doğrulayabilir. Etikete yazdırılan veriler, ana bilgisayardan gönderilen verilerle eşleşecek şekilde doğrulanır (yalnızca yerel komutlar). Barkod görüntüsünün ISO standartlarına uygunluğu denetlenir.

Tüm İşletmenizi Tek Bir Konumdan Yönetin

Printronix AutoID Data Manager (PrintNet Enterprise Suite'in bir parçası), ağınızdaki her yazıcı için taranan barkod verilerini dinamik olarak kaydetme, arşivleme ve raporlar oluşturma yeteneği sağlar. Güçlü yazıcı yönetim aracımızın eklenmesiyle, tüm kuruluşunuz için raporlar alabilir ve dünyanın her yerinden yazıcıları izleyebilir ve yapılandırabilirsiniz. Ayrıca olayları belirleyebilir ve e-posta yoluyla yazıcı sorunları konusunda uyarı alabilirsiniz. PrintNet Enterprise ücretsiz olarak kullanılabilir.

Kapalı Döngü Uygulama Tasarımı

Printronix'in ODV'yi yazıcıya entegrasyonu, yalnızca yazıcının bozuk etiketleri operatör müdahalesi olmadan yedeklemesini ve üzerine baskı yapmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uygulamanın, derecelendirme raporları ve etiket resimleri de dahil olmak üzere ODV'den gelen verilere erişmesini sağlar. ODV'den gelen veriler uygulamaya .csv veya PXML formatında geri iletilebilir, bu da etiket yazılımının yalnızca yazıcıya etiket göndermesine değil, doğru verilerin yazdırıldığından ve etiket barkod derecelerinin kabul edilebilir olduğundan emin olmak için her bir etiketi kontrol etmesine olanak tanır. Bu veriler yakalanabilir, yazdırma işi bilgileriyle birleştirilebilir ve etiketin bir görüntüsü de yakalanabilir ve ayrıca ileride başvurmak üzere ODV derecelendirme raporuyla arşivlenebilir.

TEKLYNK gibi yazılım ortakları, yakın döngülü bir etiket kalite süreci sağlamak için bu uygulama bağlantısını zaten kullanıyor.


Sayfa Başı
×

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız . Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.